Kalendář

Kliknutím na barevné tlačíko můžete filtrovat akce určené pro vás. Oranžové akce se týkají zájemců o studium na střední škole, zelené VOŠ, modré jsou určeny pro žáky naší školy a jejich rodiče, červené akce jsou pro všechny.

Nejbližší akce pro uchazeče SŠ

V příloze naleznete výsledky 4. kola přijímacích zkoušek do oborů M pro školní rok 2022/2023

V případě, že jste byli přijati a máte zájem o studium na naší škole, musíte odevzdat zápisový lístek do 10 pracovních dnů ode dne oznámení rozhodnutí (od 17.06.2022). Rozhodnutí o přijetí můžete již dnes obdržet na sekretariátu školy.

V případě, že jste nebyli přijati a máte zájem, podejte co nejdříve odvolání. Do druhého kola mnozí uchazeči posílali více přihlášek, takže se určitě místa uvolní.

Soubory ke stažení:
Vážení rodiče, vážení zákonní zástupci,
 
děkujeme Vám za projevenou důvěru a odevzdání zápisového lístku právě na SPŠE a VOŠ Pardubice. Školní rok sice začíná až v září, ale z minulých let víme, že už nyní máte mnoho otázek ohledně studia a všeho kolem.
 
Proto bychom Vás rádi pozvali na "nultou třídní schůzku"zde Vás budoucí třídní učitelé seznámí s nejdůležitějšími informacemi o studiu, a pokusí se zodpovědět všechny Vaše otázky.
 
Nultá třídní schůzka proběhne 29. června 2022 ve 16:00 na adrese Karla IV. 13, Pardubice.

Milí žáci, kroužek vodáků SPŠE pořádá každoročně pro žáky školy turisticko – vodácký zájezd do Rakouska a Slovinska.

Byli bychom tedy rádi, kdybyste zvážili naši nabídku prožít deset dnů na vodě a v horách v Rakousku a Slovinsku.

Sportovní aktivity jsou rozloženy mezi pěší a vodní turistiku, lezení na umělé stěně a doplňkově in-line brusle, minigolf, fotbal, paintball.

Ubytování je v Rakousku v rodinném kempu v Dollachu pod Grossglocknerem a ve Slovinsku ve vodáckém kempu v Radovlici.

 

Více informací v souboru - Nabidka pro zaky skoly_ Rakousko 2022.pdf

nahoru