Kalendář

Kliknutím na barevné tlačíko můžete filtrovat akce určené pro vás. Oranžové akce se týkají zájemců o studium na střední škole, zelené VOŠ, modré jsou určeny pro žáky naší školy a jejich rodiče, červené akce jsou pro všechny.

Akce pro naše žáky a rodiče na březen 2023

                             

 Třídy:             2. B, 2. D, 2. EL, EM, 2. F, 2. ME, 2. I, 2. J, 3. G, 3. I

 Sraz:              25. 3. 2023 v 8:00 parkoviště Obecního domu Ostřešany

Doprava:       Autobus s vlekem – Ústí nad Orlicí

            

Návrat            4. 3. 2023 parkoviště Obecního domu v Ostřešanech

Doplatek        150 Euro v místě konání (nezahrnuje bazén a sáňkařskou dráhu + 20 Euro)

Telefonické spojení:  vedoucí kurzu   +420 603 28 55 08

 Informace pro cestu

Žáci si vezmou jídlo a pití na cestu (malý batoh) a 1 velké zavazadlo (opt. kufr). Lyžařská výzbroj bude naložena do vleku (lyže, snowboard, boty).

Na kurz si s sebou žáci povinně vezmou lyžařskou výstroj a výzbroj na sjezdové lyžování nebo snowboarding. Součástí povinné výbavy je také ochranná helma.

Nezapomeňte si boty na přezutí do chaty, hygienické potřeby, oblečení na převlečení v případě promáčení, výstroj na sjezdový výcvik, 2  čepice, 2 páry rukavic, sluneční brýle, lyžařské brýle, plavky

Dále doporučujeme dát žákům kapesné dle uvážení rodičů. Předpokládáme návštěvu bazénu a sáňkařské dráhy (20 Euro). Vše je dobrovolné, lze nahradit vycházkou  a večerním klidem. Nedoporučujeme brát s sebou cenné věci, naopak jsou vítány hudební nástroje.

Běžecký výcvik z organizačních důvodů odpadá. Lyžuje se 5 dní v skiaréně Kitzbuhl (190 km sjezdových tratí). Volný  den je určen pro relaxaci v bazénu a sáňky na 12 km sáňkařské dráze v Bramberku.

Je nutné vzít si s sebou ručníky a ložní prádlo (prostěradlo, povlečení), jinak je nutné ho dokoupit na místě. (10 Euro)

Žáci budou mít potvrzení (čestné prohlášením rodičů) o seřízení bezpečnostního vázání na sjezdových lyžích, potvrzení o zdravotním stavu od rodičů a průkazku zdravotní pojišťovny a OP, nebo cestovní pas.

Všichni žáci jsou  pojištěni u ČSOB (pojištění léčebných výloh v zahraničí a odpovědnost za škody i úrazové pojištění), pojištění zařizuje vedoucí kurzu.

Stravování na chatě začíná  sobotní večeří, proto je třeba mít s sebou dostatečně  velkou sva-činu. Předpokládaný příjezd na chatu je v 17.00.

Pitný režim žáků bude zajištěn čajem a štávou.

Strava –  snídaně formou švédského stolu, oběd – balíček, večeře.

Žáci si s sebou na svah vezmou do malého batohu nebo ledvinky láhev s pitím, balíček od snídaně, (event. kalorickou tyčinku, perník, zajišťují si sami).

Vzhledem k množství materiálu prosíme, abyste nebrali s sebou balíky vod – kofoly…., budou vráceny rodičům.

 

V Pardubicích 26. 1. 2023                                          Mgr. Vladimír Hron    

                                                                                      vedoucí kurzu

Odevzdání maturitních projektů

nahoru