Články

Soutěž T-PROFI zná vítěze

úterý 30. 1. 2024

V úterý 30. 1. 2024 proběhla v České Třebové tradiční soutěž kombinovaných týmů žáků základních a středních škol.

Žáci si změřili úroveň technických a elektrotechnických dovedností. Vítězné družstvo bylo složené ze 3 žáků ZŠ Pardubice, Polabiny 1, 3 žáků SPŠE a VOŠ Pardubice pod vedením kapitána z ERA Pardubice, kterým byl pan Milan Starý. Vlastní soutěž pořádala Hospodářská komora Pardubického kraje. Vítězové postupují do celostátního kola, které proběhne v Praze.

Ing. Jiří Huráň

2. 2. 2024   Mgr. Kateřina Jiroutová

Další články, které by vás mohly také zajímat

Soutěž v anglickém jazyce

Dne 31.1. 2024 se konalo školní kolo Soutěže v anglickém jazyce.

Vítězem školního kola se stal Š. Jiránek (3.F), dalšími postupujícími do okresního kola jsou L. Stejskal (1.E) a J. Štefáček (2.D). Všem soutěžícím děkujeme za účast, postupujícím gratulujeme a přejeme hodně zdaru v okresním kole.

Regionální olympiáda dětí a mládeže - šachový turnaj

Dne 25.1. se osmičlenné družstvo žáků naší školy zúčastnilo šachového turnaje v rámci Regionální olympiády dětí a mládeže v Pardubicích.

Šachového turnaje 25.1. v Pardubicích se zúčastnila naše škola, Gymnázium Mozartova, SPŠCH, Obchodní akademie Pardubice, EDUCA, AGYS, SPŠ potravinářství a služeb a Gymnázium Dašická. Turnaj probíhal v sídle Českého svazu šachistů. Naši žáci obsadili celkově vynikající 2. místo a získali ...

Středoškolská futsalová liga

3. místo ve 3. kole Středoškolské futsalové ligy

Ve středu 17. 1. 2024 jsme v Pardubicích odehráli 3. kolo SFL, kterou pořádá FAČR. Zde se sešla velice kvalitní družstva. Porazili jsme SPŠ Chrudim 5:2, uhráli remízu 2:2 s Bohemií Chrudim, která nakonec postoupila do finále divize E - Východní Čechy. Prohráli jsme pouze s Educou Pardubice 1:5.  O výborný výsledek se zasloužili Otto Scháněl, Michal Špánik, Michal Smutný, Michal Staněk, ...