Články

Kroužek "Digitální fotografie"

středa 10. 10. 2018

Chcete se naučit základům fotografie? Experimentovat s fotografií? Porovnat své dovednosti v rámci soutěží s ostatními? Vyzkoušet studiové focení? Vidět své fotografie otištěné v předních českých časopisech?

Nechat si nafotit svůj první book? Vyzkoušet makrofotografii, portrétní fotografii, streetfoto, … ? Nebo si prostě jen tak zafotit?

Kroužek „Digitální fotografie“ je tu přesně pro Vás.

Hledáme nadějné mladé fotografy a modely či modelky.

Každou středu od 14 hod na učebně D055. Informativní schůzka již 10.10.2018. Kotakt Mgr. René Dus.

Úspěchy ze školního roku 2017/2018:

• Největší fotografická soutěž v republice "Fotograf roku" (28000 soutěžících) - kategorie Junior a střední školy : 1x 1. místo, 1x 6. místo, 2x 7. místo. Celkově 4. místo mezi všemi středními školami v republice (několik fotografií v časopise FotoVideo jako nejzajímavější fotky dle hodnocení lidí i poroty).
  • Účast v Olympusakademii - porotou i lidmi vysoce hodnocené fotografie
  • Jakub Ešpandr - Video - Whatsyoustory - uznání a 6. místo
  • Jakub Ešpandr - Video – Technika kolem mne - 1. místo
  • Čestná uznání ze zahraničních portálů
  • Otištěné fotografie v novinách, časopisech a na internetových článcích (orlický deník, hasici, pozary, týden, tn.cz, blesk)

7. 10. 2018   Mgr. René Dus

Další články, které by vás mohly také zajímat

Dvojnásobné zlato

Letošní zájem škol o fotbalový turnaj byl opět veliký.

14 škol se v Ohrazenicích utkalo o 4 postupová místa ve finále. Naše škola si bojovným výkonem vybojovala jedno z nich. Ve finále fantastickým výkonem a pevnými nervy nejdříve vyřadila SOU plynárenské Pardubice a potom i Gymnázium Dašická. Emoce po tomto úspěchu a postup do krajského finále, které proběhne v dubnu, byly obrovské. Všem budeme držet palce. Také stolní tenis ...

Basketbalový úspěch

Ve čtvrtek 4. 10. se žáci naší školy zúčastnili turnaje v basketbalu.

Pro velký počet škol byla všechna družstva rozdělena do tří skupin. Našimi soupeři tedy byly SPŠ stavební Pardubice, Střední zdravotnická škola Pardubice a Střední průmyslová škola chemická Pardubice. Všechny tři soupeře jsme dokázali porazit a postoupit tak do finále, kde proti sobě nastoupili vítězové každé skupiny. Toto finále se odehrálo ...

SPŠE na Mistrovství světa v malém fotbalu

V předchozích dnech proběhlo v Praze Mistrovství světa v malém fotbalu hráčů do 21 let.

Svou účast na tomto fotbalovém svátku měla rovněž SPŠE Pardubice. Nejednalo se sice o účast sportovní, ale o záležitost fotodokumentace jednotlivých utkání, kterou realizoval školní fotokroužek, vedený Ing. Petrem Hrnčířem. Ing. Jiří Huráň