Články

Atletické stříbro

středa 18. 9. 2019

Hned druhý den po přespolním běhu se konalo okresní kolo ve Středoškolském poháru, které hostil Městský atletický stadion na Dukle v Pardubicích.

Pro naše vytrvalce bylo těžké běžet 1500 metrů na tartanu po pondělních závodech, ale i tak to zvládli. Celý tým dále bojoval se soupeři kvůli zraněním a nemoci v neúplné sestavě, a tak byl postup ze 2. místa velkým úspěchem.

2. místo obsadili naši atleti také 24. 9. 2019 ve Svitavách v Krajském kole. Byli jsme oslabeni o dva špičkové atlety a soutěžili jsme pouze v deseti lidech, proto asi platilo přísloví „Co tě nězabije, to tě posílí“. Kluky to neuvěřitelně semklo a osobními maximy a bojovností na hranici totálního vyčerpání vybojovali fantastické 2. místo s 8000 body. Všichni si zaslouží za velkou bojovnost a skvělé výkony poděkování.